Bojím se té největší blbosti

14. října 2014 v 17:56 | Limetka |  Útržky z deníků
Bojím se toho co by jste asi ode mne nečekali. Já se bojím toho, že jednou (třeba za milion let) na Zemi dojde voda, nebo že vydýcháme všechen kyslík, nebo že vymýtíme největší zásobárnu kyslíku, nebo že se Země zalidní a nebudeme moct udělat ani krok. Já vždy když uvažuji do budoucnosti tak si vzpomenu na toto, a hned se mi přestane chtít žít. A když už jsme u toho života, já se vždy chtěla dožít 509 let. Tak nevím nevím.


Další blbost které se hrozně bojím je slovo neexistuje. Já vím, je to blbost, ale když se Vám z mobilu ozve děsivým hlasem: Volaný účastník neexistuje!, tak se neleknete?
Ach, kdy budou po Zemi pobíhat roboti, to nikdo netuší. Ale ono několik robotů už bylo vynalezeno. Takže tato otázka vlastně byla objasněna. V blízké budoucnosti.


Teď mi dělá "starosti" to, kdy na Zem přiletí mimozemské blbosti. Na světě už dlouhá léta po Zemi kolují drby o tom, že existují místa kde se počet zobrazení UFO pořád zvyšuje. Já tady tomu samozřejmě nevěřím, proto jsem napsala místo "bytosti" - blbosti! No aspoň doufám že to nebude za 509 let. Doufám že v té době budu jen obyčejný citrusový džus.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 b. b. | 28. října 2014 v 10:10 | Reagovat

Bojím se taky tý největší blbosti.... tý tvojí :D :D :D :D

2 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 28. října 2014 v 10:19 | Reagovat

:D to je zajímavá idea se dožít 509 let, ale ony to takové blbosti nejsou, jenom je udáváš v takové zjednodušené formě, ale já myslím, že se to spraví a taky koukni na můj blog prosím, chci si od tebe přečíst taky nějaký komentář ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama